BİZ KİMİZ

Aynur SALIŞ

1968’de Konya’da doğan Aynur Salış dört yaşında ailesi ile birlikte Almanya’ya gitti.

1993’te Berlin’de sosyal pedagoji eğitimini tamamladıktan sonra, engelli olan ve olmayan çocukların bir arada yetiştirildiği bir entegrasyon kreşinde müdür olarak göreve başladı.

2002’de Montessori pedagoji diplomasını aldı ve kreşteki çalışmalarını bu disiplin doğrultusunda sürdürdü. Ayrıca zihinsel – bedensel algılama engeli olan, hiperaktif veya saralı çocuklar hakkında uzmanlık eğitimleri aldı. Çocuklar için yoga, engelli jimnastiği, sağır dilsiz işaret dilini öğrendi. Bu dönemde bir çok uzman yetiştirdi.

Berlin Charlottenburg belediyesi göçmenler komisyonunda üç yıl göçmen veli temsilciliği yaptı. Bir çok engelli derneğinde ve sağlık kurumunda aktif çalışmaları oldu.

İnsan bedeninin nasıl çalıştığını, zihnin bedeni nasıl yönlendirdiğini çocuklardan öğrendi. Engelli çocuklarla çalışmak ona sabrı öğretti. Aşırı çalışma nedeniyle sağlığını kaybetmeye başlayınca doğal şifa yöntemlerine yöneldi. Ona faydalı olan her yöntemi öğrenmeye karar verdi.

Homeopati eğitimini Annelise Obermann’dan aldı, daha sonra Samuel Hahnemann Schule’de ikinci bir eğitim aldı, Dr. Mohinder Sigh Jus’un seminerlerine katıldı. Toplam yedi yıllık homeopati eğitimi sonunda eğitmenlik diploması almaya hak kazandı.

Aile Sistem ve Organizasyon Dizimi eğitimini yine Annelise Obermann’dan aldı. Bert Hellinger ve Daan von Kampenhout’un seminerlerine katıldı. Danışmanlık ve danışmanlık eğitmeni sertifikalarına sahiptir.

Psikoloji-psikoterapi ağırlıklı doğal sağlık uzmanlığı eğitimini tamamladı. Bunlara ek olarak sembolik tıp, Bach Çiçekleri ve regresyon eğitimlerine katıldı.

LichtWesen enerji ürünleri ile tanıştıktan sonra duyguların insanlar üzerinde ne kadar yoğun bir etkisi olduğunu ve değişimi engellediğini fark etti. Bu ürünlerin değişim dönüşüm sürecinde rehberlik ederek kişinin farkındalığını artırdığını ve hayatın her alanında güçlü bir destek sağladığını gördü.

2007’de Dr. Petra Schneider’den Touch of Oneness® enerji semineri için el aldı. 2010 yılından beri İstanbul’da çalışıyor ve o zamandan beri bu enerji seminerini veriyor. Zaman içinde bu seminer onu ilahi aşka götürdü. Touch of Oneness (İlahi Dokunuş) seminerine ek olarak Ruhumuzla Bütünleşme ve Serafim, Kerubim ve Tron Melekleri enerji seminerlerini veriyor.

LichtWesen enerji ürünlerinin Türkiye temsilciliğini ve danışmanlığını yapıyor.