Lichtwesen Nedir?

LichtWesen ürünleri bütüncül etki eder. İçlerinde barındırdıkları enerjiler sayesinde bedenimizde, zihnimizde, ruhumuzda yaşadığımız sorunların nedenlerini anlamamıza destek olurlar. Bizim farkedemediğimiz veya gözardı ettiğimiz olanakları görüp, bir sonraki adımı ya da bize uyumlu olan şifa ya da danışmanlık yöntemini bulmamıza yardım ederler. Böylece kendi özümüzden gelen iç sesimizi, içsel gücümüzü ve yeteneklerimizi daha rahat geliştirebilir veya yaşatabiliriz.

Dr. Petra Schneider 1989 yılından beri enerji ürünleri konusunda çalışan bir uzmandır. LichtWesen ürünleri onun bu alanda edindiği tecrübelerden doğmuştur ve 1995 yılından beri insanlara destek olmaktadır. O zamandan beri her yıl dönemin değişen ihtiyaçları ile uyumlu yeni ürünler eklenmektedir. Tüm ürünler danışmanlar, öğretmenler, eğitmenler, doktorlar ve araştırmacılarla işbirliği içinde üretilmektedir.  

LichtWesen ürünlerinin Türkiye temsilcisi Aynur Salış’tır. Bu ürünler Sağlık Bakanlığı onayı ile ithal edilmektedir. Yasalar gereği kozmetik alanında uzman bir kimyager merkezimizde çalışmaktadır.