Beden Bilincini Uyandırmak

Bu üç günlük enerji seminerinde kendi beden bilincimizi uyandırarak hem bu hayatımızda yaşadığımız travmaların, hem de geçmiş yaşantılardan ruhsal boyutta getirdiğimiz bedensel ve duygusal mutsuzlukların şifalandırılması amaçlanmaktadır.

Bütün öğretileri bir kenara bırakıp, bedenimizin kendine has olan dilini çözeceğiz. Örneğin bizim bedenimize hangi gıdalar iyi geliyor, hangileri gelmiyor; bedenimiz hangi durumlarda yoruluyor, yaşam tarzımızda neleri değiştirmemiz gerekir ...

Bedenimiz hangi durumlarda kolektif hastalıklara giriyor, bedeni bu kolektif alanlardan nasıl çıkartabiliriz, çözülmüş ve bitmiş konuları beden bilincinden nasıl temizleriz, duygularımızı kolektif duygu kalıplarından nasıl çıkarırız?

Aynur Salış'ın yöneteceği bu üç günlük enerji seminerinde derin meditasyonlar aracılığıyla tüm bu konulara bakılacak ve beden bilinci uyandırılarak herkesin tamamen kendine özgü şifalanma yöntemleri ortaya çıkacaktır. Grup Edirne'de aynı otelde konaklayacak, meditasyonlar otelde ve Darüşşifa'da (Trakya Üniversitesi Sultan II. Bayezid Külliyesi Sağlık Müzesi) yapılacaktır.