BİZ KİMİZ

Ayşe EYÜBOĞLU

1958 yılında İstanbul’da doğdu. Alman Lisesi’ni bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde ekonomi okudu. Önce yayıncılık sektöründe editör olarak, sonra piyasa araştırması alanında çalıştı. 1991 yılında iki ortağı ile beraber piyasa araştırması ve pazarlama iletişimi alanında faaliyet gösteren bir şirket kurdu. Bu ortaklık yirmibir yıl sürdü. 

Türkiye’nin ekonomik krizlerle çalkalandığı yıllarda şirket yönetmenin bütün zorluklarını yaşadı. Mesleki derneklerde görev aldı, eğitimler verdi. İş hayatından çok bunaldığı 2000’li yıllarda alternatif şifa yöntemlerine ve enerji danışmanlığına ilgi duymaya başladı. Bu yolculuk Reiki ile başladı, doğal taşlarla devam etti. 2006’da homeopati ile tanışması önemli bir dönüm noktası oldu. Yunanlı ve Hintli hocalardan eğitim aldı, kurslara katıldı.

Aynur Salış 2010 yılında İstanbul’da merkezini açtıktan kısa bir süre sonra onunla tanıştı. Birlikte verimli ve keyifli bir iş arkadaşlığı geliştirdiler. Aynur’un rehberliği sayesinde ruhunun derinliklerine yolculuklar yaptı, meditasyon hayatında çok önemli bir yer kazandı. Grup meditasyonları yönetmeye, çok farklı bilinç katmanları ile iletişim kurmaya başladı. 

2012’de şirketindeki bütün sorumlulukları devrederek hayallerinin peşine düştü. Zamanının büyük bölümü bahçıvanlıkla geçiyor. Doğayı daha yakından tanımaya çalışıyor, doğa ile uyumlu bir yaşamı deneyimliyor.

Doğal Sağlık Danışmanlığı’nda doğal taşları tanıtıyor, atölye çalışmaları ve meditasyonlar yapıyor,  taşlarını kendi seçip dizdiği takıları satışa sunuyor. Ayrıca Elohim Melekleri enerji seminerini veriyor.